WordCamp we Wrocławiu zapowiada się naprawde dobrze!

Już w najbliższy weekend, w dniach 28-29.09.2013, odbędzie się we Wrocławiu kolejny WordCamp. Jest to dwudniowa, ogólnopolska konferencja, w całości poświęcona WordPressowi, czyli naszemu ulubionemu systemowi do zadań specjalnych :) Wydarzenie to jest dla mnie tym bardziej ekscytujące, że w tym roku będę nie tylko słuchaczem, ale także prelegentem :)

Co w programie?

Pierwszy dzień konferencji to ścieżka „Code Track”, w której dominują tematy bardziej techniczne, skierowane do użytkowników, którym nawet instalacje wtyczek nie są straszne ;) Będzie mowa m.in. o WordPressie w chmurach, optymalizacji serwisów i ajaxie.  Ja już nie mogę się doczekać tematów związanych z budowaniu stron obsługujących wiele języków i zdalnym zarządzaniem wieloma instancjami WordPressa. Chętnie porównam tutaj swoje doświadczenia, z doświadczeniami prelegentów.

Drugi dzień to „Chillout Track” z tematami mniej technicznymi, ale równie istotnymi, zarówno dla użytkowników, jak i twórców rozwiązań opartych na WordPressie. Będzie można posłuchać m.in. o pozycjonowaniu w erze po pandzie i pingwnie oraz o umowach dla freelancerów (ten wydaje mi się bardzo ciekawy).

Dokładną agendę znajdziesz na stronie konferencji.

Będę i ja :)

Drugiego dnia konferencji, od 11:00 (mam nadzieję, że uczestnicy zdążą wstać po after party ;) będę mówił o metodach rozliczeń z klientami i wycenianiu swojego czasu pracy.

A może brać wiecej?

Jeżeli jesteś początkującym freelancerem, to na pewno zainteresują Cię informacje na temat tego, jak ustalić swoją stawkę godzinową i jak szacować czas pracy. Jeżeli masz już doświadczenie, zapewne chętnie porównasz swoje przemyślenia z moimi. Jeżeli tylko korzystasz z usług osób zajmujących się WordPressem, to tutaj dowiesz się dlaczego stosujemy takie, a nie inne stawki.  Każdy znajdzie coś dla siebie :)

Dodatkowe informacje

Wszystkie informacje odnośnie konferencji znajdziesz na świetnie przygotowanej stronie 2013.wroclaw.wordcamp.org.

Jeżeli korzystasz z WordPressa na co dzień, to w ten weekend nie może cię zabraknąć w stolicy Dolnego Śląska:)

Do zobaczenia:)

7 Comments WordCamp we Wrocławiu zapowiada się naprawde dobrze!

 1. Aga

  Z tego co słyszałam dużo ludzi wyczekuje właśnie Twojej prezentacji. Ja też. :-)

  Reply
 2. Jenny

  Muszę przyznać, że Twoja prezentacja jest jedną z tych, na które czekam najbardziej. Nie zawiedź ;)) [a tak serio to powodzenia i do zobaczenia na WC :)]

  Reply
 3. Paweł Wawrzyniak

  Nie stresujcie mnie :-)

  Reply
 4. bobiko

  Nie będzie lekko. zwłaszcza po middle party :D

  Reply
 5. Paweł Wawrzyniak

  Ja mam nadzieję, że dacie radę się zmobilizować :-)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *